Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Hajduk został założony w 2005 roku i działa na rynku nieprzerwanie od 10 lat. Co więcej cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno wśród uczestników, którzy już ukończyli kurs, jak i tych, którzy dopiero go ukończą. Nasi Kursanci zadowoleni są nie tylko z wysokiej jakości pomocy dydaktycznych, ale również z profesjonalizmu instruktorów.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Hajduk specjalizuje się w nauce jazdy kategorii B. Oferujemy pełne kursy podstawowe na prawo jazdy kategorii B, kursy rozszerzone, kursy weekendowe oraz jazdy doszkalające.  Mamy bogate doświadczenie w nauczaniu różnymi pojazdami, a metody i techniki uczenia są indywidualnie dobierane do potrzeb kursantów. Wieloletnia praktyka sprawiła, iż poznaliśmy oczekiwania Naszych klientów i dzięki temu mogliśmy wyjść na przeciw wszystkim ich potrzebom.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają o doskonałe przygotowanie do egzaminu, a podczas kursu nauczają ekonomicznej i bezpiecznej jazdy. Dzięki nim setki osób otrzymało upragnione prawo jazdy już za pierwszym razem!

Nasz Ośrodek cieszy się bardzo wysokim wskaźnikiem zdawalności, co oznacza, że większość uczęszczających do Nas osób zdaje za pierwszym, drugim lub trzecim razem. Kursanci chwalą sobie jakość prowadzonych przez nas kursów. Doceniana jest nie tylko przyjemna atmosfera podczas szkoleń, ale również to, że uczymy myśleć za kierownicą oraz przewidywać sytuacje, które mogą wydarzyć się na drodze. Dzięki temu Kursanci mają poczucie, że poradzą sobie na drodze, kiedy już przyjdzie moment samodzielnego prowadzenia pojazdu.

Oferujemy elastyczny grafik terminów spotkań, a harmonogram ustalamy indywidualnie do potrzeb każdego Kursanta. Szanujemy Państwa czas i pieniądze, dlatego dołożymy wszelkich starań by odbywanie przez Państwa kursu nie kolidowało z codziennymi zajęciami.

Wykłady odbywają się w Szkole Podstawowej nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Sportowej 31, która znajduje się niemal w centrum Grodziska Mazowieckiego, dzięki czemu dojazd jest łatwy i szybki. Na jazdy staramy się dojeżdżać do Kursantów lub spotykać się w dogodnym dla nich punkcie, a po skończonych zajęciach rozstajemy się również w wygodnym dla Kursantów miejscu.

Nauka prowadzenia pojazdu odbywa się na wzorcowym placu manewrowym, a podczas jazd podążamy trasami egzaminacyjnymi w Skierniewicach i Warszawie. Nasi instruktorzy nauczą Państwa bezpiecznej, dynamicznej i ekonomicznej jazdy, a po odbytym kursie z pewnością zostaną wspaniałe i niezapomniane wrażenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane nauką w Naszym Ośrodku!